Pārtrauc piesaistīt neveiksminiekus

Turpinot iepriekš iesākto tematu par “Pārtrauc samierināties ar draņķīgiem vīriešiem” pēc lasītāju pieprasījuma nolēmu turpināt tematu un izglītot vairāk par to, kā pārtraukt piesaistīt sev nelabvēlīgos tipāžus . Mēs visas tur kādā mērā esam bijušas, tikušās ar vīriešiem, kurus ticam, ka varētu mainīt. Esam pacietušas sev netīkamu uzvedību, cerībā, ka kādreiz tas mainīsies vai turpinājušas sen neesošas attiecības, jo mums tā ir “ērti”. Pirms iesāku klāstīt kā pārtraukt piesaistīt neveiksminiekus, ļaujiet man izklāstīt par trīs sarkanajiem signāliem, kurus reizēm izvēlamies ignorēt.

1. No ogles dimantu neizspiedīsi

Ja vīrieša personība nešķiet perfekta jau no sākta gala, tad neielaidies tādās attiecībās. Tas var izklausīties vieglāk nekā ir realitātē. Ne velti saka, ka sievietes mīl ar ausīm, jo ja vīrietis būs labs orators un spēs pārliecināt par grandiozajiem nākotnes plāniem, vienmēr atradīs īstos iemeslus un attaisnojumus, tad sieviešu maigās sirdis vedīsies ticēt vīrieša teiktajam.  “Es noteikti varu viņu mainīt!” “Viņš šobrīd nespēj tikt pāri iepriekšējām attiecībām, bet es noteikti viņam varētu palīdzēt!” Nepaliec pie tāda vīrieša, bet gan bēdz! Ja tavās rokās ir plastmasas pudele, stikla glāzi no tās neizveidosi, lai arī kā tu censtos. Ir absurdi ticēt, ka spēsi mainīt kādu. Ja tavās rokās ir maize, no tās vīnu neizveidosi! Iniciatīva mainīt kaut ko ir jānāk no pašas personas, lai tas izdotos.

2. Skaista pasaka par nākotni

“Šobrīd viņš ir bezdarbnieks, bet viņam ir jau gatavs biznesa plāns! Viņš aktīvi meklē investorus, partnerus, perfekto lokāciju utt.  Protams, ka tas nav ātrs un viegls darbs, bet viņš man zvērēja, ka ir pilnas apņēmības to realizēt!” Paiet gads, divi, biznesa plāns nav realizēts tālāk par ideju un nemanot viņš ir ērti uzsēdies uz tava kakla. Līdzvērtīgu stāstu uz šīs pasaules ir ne mazums. Ja ļoti vēlies kādu noteiktu lietu sagaidīt no savas otrās pusītes, bet ilgstošākā laika posmā nesaņem neko vairāk kā tikai solījumus, tad neuzturies nemaz ilgāk kopā ar šo personu, jo nekas nemainīsies! Tu vēlies sev blakus reālu personu, nevis ilūziju par to, kāda šī persona varētu būt.

3. “Tu esi pārāk laba man”

Ja kaut reiz saskaries ar šo frāzi, uzskati to par atvieglojumu, ka noteiktā persona tevi jau ir brīdinājusi pirms laika. Ja vīrietis uzskata, ka esi pārāk laba viņam, tas nozīmē, ka viņš apzinās, ka šobrīd dzīvē ir zemākā stāvoklī nekā tu.  Tas var nozīmēt, ka vīrieties neuzskata, ka ir gana izglītots vai stabils materiāli, lai spētu ar tevi konkurēt. Atceries, ka attiecībās vēlies tomēr sev līdzvērtīgu partneri, ja nonāc pie atskārsmes, ka viena vai otra puse ir zemāk stāvoša, bēdz! Vienīgais, ko gūsi no šīm attiecībām ir tikai tas, ka tavs partneris tevi agrāk vai vēlāk novilks zemē līdz savam līmenim!

Šie ir trīs no būtiskākajiem “sarkanajiem signāliem”, kurus nereti izvēlamies ignorēt, jo mūs ir piesaistījis cilvēka vizuālais izskats, stāsts par dzīves pieredzi, vai pat tik vienkārša lieta, kā humora izjūta.  Ir viegli iekrist noteiktas ilūzijas lamatās, ja neesi skaidri noteikusi savas vajadzības un mērķus, ja neesi sākusi apzināties savu vērtību un standartus. Pirms iepazīsties ar kādu personu apdomā šos konkrētos aspektus:

Saproti kas ir tavas vēlmes un vajadzības.

Pieraksti piecas lietas, kuras Tu vēlētos savā vīrietī.  Skatoties pēc datiem internetā, pēc šāda jautājuma sievietes parasti atbild līdzi kā:  “Rūpīgs, mērķtiecīgs, prot ieklausīties un nonākt pie kompromisiem,  atbalstošs, inteliģents utt. “, savukārt, kad tiek uzdots jautājums: “Kāds ir Tavs  tipāžs?” , tad atbildes parasti ir: “Garšs, tumšmatis, ar gaišām acīm utt.”.
Tas nozīmē, ka izskats mums ir sekundāra vajadzība. Ir lieliski, ka tev ir kādi vizuālie standarti, bet kolīdz nonākam pie personīgās saskarsmes un attiecībām, vizuālais izskats bez vajadzīgajām personības iezīmēm kļūst pilnīgi bezvērtīgs. Uzraksti, kādas lietas tev ir nepieciešamas vīrietī un nākamo reizi, iepazīstoties atminies savajas vajadzības, lai apmierinātās vēlmes (izskats, humors vai citas mazbūtiskākas lietas) neaizmiglotu skatienu un veselo saprātu.

Vai Tu esi gatava labam vīrietim?

Apzināties savu vērtību ir lieliski, taču briesmīgākais, kas var sabojāt jebkuru labu vīrieti ir dīvas, kas raugās uz sevi kā ieguvumu, bet uz vīriešiem, kā kandidātiem uz šo ieguvumu. Nepārproti, tu esi balva kādam, bet kolīdz tas kļūst pārspīlēti un uzspiesti, jebkurš labs vīrietis ar laiku var mainīt savus priekštatus, rīcības un paradumus, tās attieksmes dēļ, kas pret viņu ir tikusi netaisni vērsta. Dodoties uz randiņu, noteikti to nevajadzētu pārvēst par interviju, kurā vīrietis tiek izprašņāts un pārbaudīts kā potenciāla prece. Vīrietis arī ir cilvēks, kurš vēlētos būt uzklausīts un saprasts gluži kā ikviens no mums.

Atrodi pareizo paziņu loku. 

“Kārtīgi vīrieši man nemaz nepievērš uzmanību!”,  “Mans paziņu loks ir par mazu, lai iepazītu vīrieti, kuru vēlētos sev blakus!” Šie ir konstantie attaisnojumi, kāpēc lielākoties sievietes ļaujas uzsākt attiecības ar personu, kura nav viņas vērta.  Lai atrastu īsto vīrieti, tev jārīkojas, lai būtu šāda vīrieša cienīga. Uzvedība, ko mums kāds sniedz ir tas, kā mēs ļaujam pret sevi attiekties.  Ja vīrieši nepārtraukti dzer, paceļ roku vai staigā apkārt nevis naktī atrodas gultā tev blakus, tas nozīmē, ka tā ir attieksme, kuru esi pieļāvusi pret sevi vērst. Esi uzstājīgāka un kategoriskāka! Pastāvi pie savām vēlmēm un vajadzībām, liekot otrai personai saprast, ka šāda uzvedība tevi nemaz neapmierina un, ka neesi ko tādu gatava paciest. Ja persona nevēlās to apzināties, tad aizej. Tavā dzīvē būs gana daudz citu, kuri būs gatavi cienīt, uzklausīt un ievērot tavas vēlmes un vajadzības.

Esi pacietīga!

Ja kļūsi uzstājīgāka un kategoriskāka par to, kas tev ir nepieciešams, vīrieši, kuri nav tevi pelnījuši, sāks no tevis baidīties.  Ja noteikts tipāžs sāk no tevis novērsties, uztver to kā pozitīvu zīmi, ka esi uz pareizā ceļa, nevis, ka zaudē vīriešu interesi. Atceries, ka nav tādas lietas, kā “pārāk dārga” vai “pārāk augsti standarti”, ja kāds vīrietis cenšas tevi par to pārliecināt, tad uzgriez tādam vīrietim muguru. Tu neesi ar pārāk augstiem standartiem, šis vīrietis ir tas, kurš nespēj tevi atļauties!  Latviešiem ir labs teiciens:  “Tu neesi pieclatnieks, lai visiem izpatiktu!” Arī tavs uzdevums nav atbilst visu vīriešu standartiem un vēlmēm, tavs uzdevums ir būt labai tam, kurš ir pelnījis tavu labvēlību!

Apzinoties savas vēlmes un vajadzības ir vieglāk saprast, kāds vīrietis tev ir nepieciešams. Atceries, ka neviens cits tevi nespēs darīt laimīgu, kā tikai un vienīgi tu pati! Tieši tāpēc, nav nozīmes vai esi, vai neesi ilgstošās attiecībās, jo šādas lietas nav rādītājs par taviem sasniegumiem.  Tu jutīsies krietni labāk viena, nekā esot attiecībās ar vīrieti, kurš nemitīgi dzer, krāpj vai paceļ roku pret tevi. Kļūsti pārliecinātāka par savu vērtību un pārtrauc samierināties ar lietām, kuras nerada tevi lamīgu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *