Pārtrauc samierināties ar draņķīgiem vīriešiem!

Nejauši noklausījos svešu sarunu, kurā viena draudzene raudāja uz pleca otrai, stāstot par to, cik slikti jūtas savās attiecībās un vaicājot, kāpēc ir pelnījusi tādu sodu, vienmēr satikt neīstos vīriešus.   Šādu stāstu ir daudz: sieviete aprecās ar vīrieti, kurš nerūpējas par bērnu; ieiet attiecībās, kurās vīrietis gala rezultātā dzīvo uz sievietes rēķina utt.  Uz visiem šiem gadījumiem man ir viena un tā pati atbilde attiecināma – nekas nemainīsies, līdz pati neizlemsi mainīties.

Mēs sievietes bieži samierināmies ar mazumu, samierināmies ar pirmo pretimnācēju, ar pirmo, kurš pēc ilgāka laika mums ir izrādījis uzmanību. Iespējams, sākotnēji var šķist, ka tas pirmais pretimnācējs var būt labāks nekā iepriekšējie, jo tu viņam rūpi vairāk kā bijušajam, viņš ir finansiāli stabils, izglītots utt., taču paiet laiks un saproti, ka atkal esi uzkāpusi uz tā paša grābekļa, saskaries ar tām pašām vai līdzvērtīgām problēmām un sāc ticēt, ka citādākas attiecības nemaz nevar būt.

Dzīvē tu saņem tikai tās lietas, kuras akceptē. Neviens tev nespiež teikt jā, ja vienmēr satiec neīstos vīriešus, tad ir jāsāk apsvērt iespēja, ka lietas akceptē pārāk ātri.  Ir viegli iegrimt noteiktā domāšanas veidā, ka jaunāka nepaliec un iespējas tiek izsmeltas ar katru mīļu brīdi, bet tā nav! Iespējams, tur kāds jau gaida tevi, kamēr tu akceptē savā dzīvē vīriešus, kuriem tur nevajadzētu būt!

Ja šobrīd atrodies toksiskās attiecībās, kas nesniedz tev laimes sajūtu, ej prom! Nepaliec un nesamierinies ar kādu, kurš  nav tava laika vērts. Pat ja jums ir kopīga iedzīve vai bērns, tava dzīve neapstājas tajā mirklī, tev vēl ir dučiem iespēju un variantu, kā dzīvi dzīvot citādāk! Attiecībās jūties kā mamma savam vīrietiem? Kā kārtīga mamma sakravā viņa mantas un liec dzīvot beidzot pieauguša cilvēka dzīvi ārpus tavas mājas sliekšņa!

Atšķirība starp vīrieti un sievieti ir tāda, ka vīrieši atstāj atvērtas savas opcijas randiņu fāzē ilgāk nekā sievietes. Biežāk varam dzirdēt par vīriešiem, kuri tiekās ar vairākām vienlaikus un gala rezultātā noenkurojas tur, kur pašam labāk tīk. Tas nenozīmē, ka šis vīrietis ar visām šīm sievietēm guļ, tas ir attiecināms tikai un vienīgi uz randiņu, iepazīšanos fāzi. Viņi var sarkastīties vai iet uz randiņiem ar vairākām vienlaikus, līdz saprot, kura no visām tad viņam interesē visvairāk.  Es uzskatu, ka sievietēm vajadzētu darīt to pašu, tikai, lai redzētu savas iespējas un palielinātu savu opciju loku, lai izvērtētu kāds vīrietis viņām ir vairāk nepieciešams un kāds būtu vispiemērotākais. Dodies uz vairākiem randiņiem, redzi kādas ir tavas iespējas un opcijas, nenoenkurojies ar pirmo pretimnācēju!

Arī es kādreiz jutos tā, it kā kāptu uz viena un tā paša grābekļa. Katru reizi, kad ar kādu iepazinos, dalījos iespaidos, kas man līdz šim ir traucējis veidot ilgstošākas attiecības un katru reizi šiem potenciālajiem partneriem šīs lietas likās absurdas. Viņi smējās par manu pieredzi un jokojās, cik draņķīga ir bijusi mana gaume vīriešos, jo tieši šis partneris, kuru esmu sastapusi šobrīd, noteikti nekad tāds nebūs! Man vajadzēja uzkāpt četras reizes uz tā paša grābekļa, lai saprastu, ka kaut kas tomēr nav kārtībā. Visi man vienmēr dievojās, ka ir citādāki un beigās notiek viens un tas pats scenārijs. Es sāku meklēt vainu sevī, domādama, ka, iespējams, manas vēlmes ir nereālas, iespējams, es esmu tā, kurai ir problēma, ja jau visu laiku sastopu vienu un to pašu tipāžu.  Ar laiku es sāku pat samazināt savus standartus, jo zaudēju jebkādu ticību savai vērtībai, līdz ar to sāku justies aizvien nelaimīgāka un nelaimīgāka.

Tagad iedomāsimies šo situāciju attiecinātu uz restorānu.  Ja jums atnesīs nebaudāmu ēdienu, vai jūs ar to samierināsieties vai tomēr atgriezīsiet virtuvē? Ja vienreiz esat piedzīvojusi pamatīgu vilšanos kādā ēstuvē, vai kādreiz vēl tur atgriezīsieties? Vai jūs sev mēnešiem ilgi liktu ēst ēdienu, kas jums nemaz negaršo? Visticamāk, ka nē! Tad kāpēc mēs šo standartu, ka esam pelnījušas ko labāku, zaudējam mirklī, kad sastopamies ar vīriešiem?  Pieprasīt lietas, kas tev ir nepieciešamas un atteikties no tām, kas nav, nav nepieklājīgi, iedomīgi vai rupji, tās ir tavas tiesības! Nesāc tikties ar vīrieti, tikai tāpēc, ka baidies, ka nesastapsi ko labāku.

Kāpēc mēs sadzīvojam ar vīriešiem, kuri nav mūsu vērti? Jo mēs baidāmies! Mums katrai dvēselē mājo kāds mazs velniņš, kurš nemitīgi sēj prātā bailes, ka 80 gados attapsimies vienas ar desmit kaķiem. Taču ikviena dzīvē ir divi ceļi ejami – tavs likteņa ceļs vai tavs baiļu ceļš. Mēs nereti akceptējam pirmo vīrieti, pirmo darbu vai necīnamies par savām tiesībām, jo nemitīgi baidāmies. Baidāmies būt vieni, būt neveiksminieki vai kā apkārtējie mūs uztvers.

Mēs visi piedzimstam vienlīdzīgi. Mēs visi esam pelnījuši vienlīdzīgas lietas, taču daži no mums dzīvo baiļu ceļu, nekad tā arī neapzinoties savu vērtību. Tu esi pelnījusi labāku vīrieti, labāku darbu un labākus apstākļus dzīvē! Tu esi tā, kas nosaka, ko tu esi vai neesi pelnījusi, tu esi tā, kura izvēlās vai akceptēt esošo attieksmi un vidi, kurā atrodies. Atteikties no lietām, kas nedara tevi laimīgu nav muļķīga rīcība, tās ir tavas tiesības, tā ir tava vērtība! Tev nav jāsamierinās ar mazumu tikai tāpēc, ka baidies prasīt vairāk!

Mirklī, kad Tu samierinies ar to pašu negaršīgo ēdienu restorānā, vīrieti, kurš nedara tevi laimīgu vai darbu, kurš nerada motivāciju strādāt, vienīgais, kurš šajā situācijā zaudē esi tu pati! Necīnoties par lietām, kuras esi pelnījusi, tu nevienu nepasargāsi, tu tikai liksi ciest sev vēl vairāk. Atceries, ka tu esi miljoniem rožu vērtā, tu esi pelnījusi dārgas dāvanas, skaistus ceļojumus, lielisku vīru un bērnu tēvu pie sāniem. Ja kāds apgalvo pretējo, tad atceries, ka tu esi vienīgā, kura var noteikt ko tu esi vai neesi pelnījusi! 

 

 

 

 

2 Comments on “Pārtrauc samierināties ar draņķīgiem vīriešiem!”

 1. Your domain name: leina.lv

  NOTICE OF TERMINATION of the following

  Leina

  This announcement ENDS ON: Nov 21, 2020!

  We have actually not gotten a settlement from you.
  We’ve tried to email you yet were incapable to reach you.

  Please Check Out: https://cutt.ly/Ahr3wQg

  For info as well as to process a discretionary payment for services.

  11212020152252.

 2. Hi,

  We are wondering if you would be interested in our service, where we can provide you with a dofollow link from Amazon (DA 96) back to leina.lv?

  The price is just $77 per link.

  If you’d be interested in learning more, such as what DA is and how it can benefit your site, and to view an existing example, please visit us at: https://backlinkpro.club/amazon-backlink/

  After reading it, simply complete the form and we’ll get back to you.

  Kind Regards,
  Alanna

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *