Telefona aplikācijas, kuras palielina darba produktivitāti un motivē attīstīties.

Vislielākā problēma, lai kaut ko sasniegtu bieži ir motivācijas, zināšanu vai finanšu trūkums. Esmu centusies vairākos veidos pārvarēt vismaz dažas no problēmām. Esmu veidojusi sarkastus, plānus, rakstījusi dienasgrāmatu, meklējusi un studējusi informāciju internetā, līdz dzīvē radās visai liels haoss, jo visu informāciju vairs nespēju apkopot tā, lai tas neradītu bardaku manā galvā.

Kādu laiku atpakaļ pamanīju, ka neskaitāmi daudzas aplikācijas palīdz visdažādākajās jomās un to nemitīgie atgādinājumi telefonā, neļauj aizmirst par informācijas papildināšu un motivē turpināt strādāt pie iesāktā. Tad nu nolēmu padalīties ar pāris aplikācijām, kas man ir līdzējušas gan mazināt nelietderīgi pavadīto laiku pie telefona, gan izprast savus finansiālos resursus, kā arī palīdz man attīstīties kā personībai un motivē sasniegt mērķus.  Jāatzīst gan, ka aplikācijas būs domātas tiem, kuriem angļu valoda nav tik sveša.

Ja vēlies augt kā personība.

Level Up Life Aplikācijā ir vairāki jau dotie mērķi, kurus izpildot vari iegūt punktus un palielināt savu līmeni. Palielinot līmeni Tev ne tikai tiek sniegti jauni mērķi,  bet pēc attiecīga līmeņa vari rakstīt arī savējos (tiesa gan, tik tālu vēl neesmu tikusi, bet esmu paspējusi jau to novērot starp citiem aplikācijas lietotājiem). Kā viens no motivatoriem ir tas, ka vari sekot arī līdzi citu cilvēku vai savu draugu sasniegumiem. Aplikācija piedāvā izpildīt it kā šķietami vieglas darbības tavā mājas sadzīvē, profesionālajā karjerā, veselības uzlabošanai, kā arī sociālas un radošas darbības. Šīs mazās lietas, ko izdari, kā piemēram, izlasi grāmatu, sakārto savu e-pastu, uzraksti mērķu sarakstu vai nodarbojies ar labdarību, lieti noder dzīvē. Mazas nianses, kas ne tikai var uzlabot tavu mentālo stāvokli, bet arī darba produktivitāti un rosina tevi virzīties uz pašizaugsmi.

Aplikācija studentiem vai jebkuram, kurš vēlās apgūt jaunas lietas.

Study Tips Aplikācija ir pilna ar dažādiem interesantiem risinājumiem kā atvieglot mācību procesu. Katrs process ir sīki un detalizēti aprakstīts no ideju ģenerēšanas līdz tās reālajai izstrādei. Aplikācija sniedz pilnvērtīgu informāciju par to kā plānot savu laiku, kam pievērst lielāko uzmanību, sniedz pat ieteikumus mūzikas izvēlei, kā arī ko un kā darīt pirms un pēc eksāmena. Savus mācību pierakstus vari apkopot arī aplikācijā.

Ja vēlies saprast, kur pazūd laiks.

Smarter Time –  Aplikācija sekos līdzi tavām darbībām un vietām, kurās pavadi savu dienu. Tā sniegs detalizētu analīzi kādām lietām un cik ilgi tērē savu laiku. Sniegs atskatu uz to, cik daudz velti laiku atpūtai, karjerai, sociālām lietām, relaksācijai utt. Ja esi viens no tiem cilvēkiem, kurš sūkstās, ka laiks vienmēr pazūd un nezini kur, iespējams, tieši šī aplikācija palīdzēs saprast, kur šo laiku pazaudē visvairāk.

Ja vēlies kristalizēt savas domas un iepazīt sevi kā personību.

Viens no veidiem, kā izprast labāk sevi būtu rakstot dienasgrāmatu, taču ja tas šķietami aizņem par daudz laika ikdienā vai neliek tev justies ērti, vai vienkārši nespēj izpausties veselos paragrāfos, tad Question Diary varētu būt lietderīga aplikācija tam. Aplikācija katru dienu piedāvā jaunus un interesantus jautājumus, kas liek aizdomāties par sevi kā personību, par saviem sapņiem, mērķiem un ceļu pa kuru virzies mērķu sasniegšanai. Tā nereti liek tev domāt ko tu vēlies un kā vēlies to sasniegt, vai esi laimīgs ar savu dzīvi un kāpēc jā vai nē. Ja vēlies izprast sevi labāk, jautājumi, kurus atradīsi šajā aplikācijā varētu palīdzēt tev rast atbildes.

Kur pazūd nauda? 

Netiec galā ar finansēm vai nesaproti, kā nauda pazūd tik ātri, kad šķietami nekur to neesi tērējis? Arī tam ir aplikācija, kura palīdz sekot līdzi taviem tēriņiem. Fortune city ne tikai palīdzēs sekot līdzi taviem tēriņiem, bet procesu padarīs arī jautru, jo papildinot izdevumu vai ienākumu sarakstu tu vari veidot arī savu finanšu pilsētu. Aplikācija spēles veidolā palīdz tev sekot līdzi tēriņiem un saprast, kur naudu, iespējams, tērē nelietderīgi un bez vajadzības.

Attīsti prātu un atrodi motivāciju.

Medium  ir aplikācija, kurā vari izvēlēties sevi interesējošos tematus un piekļūt pie neskaitāmi daudz rakstiem, kuri atbilst tavām interesēm. Šajā aplikācijā vari ne tikai izglītoties izvēlētajos tematos, bet arī mācīties kā palielināt darba produktivitāti, kur rast motivāciju utt. Aplikācijā cilvēki dalās savā pieredzē vai balsta savu viedokli uz veiktajiem pētījumiem. Tur tu varēsi atrast rakstus gan par gaidāmajām vēlēšanām ASV, tehnoloģijām, mūziku, pašizaugsmi, mārketingu, veselīgu dzīvesveidu, ceļošanu utt.  Teju par visu, ko vien vari iedomāties.

Palīgs valodu apguvei.

Duolingo piedāvā apgūt 33 valodas pilnīgi bezmaksas un aplikāciju var izmantot gan kā papildus palīgu, ja valodu apgūsti kādos kursos vai skolā, gan ja esi nolēmis valodu apgūt no nulles pašmācības ceļā. Aplikācija visai izklaidējošā un vieglā veidā palīdz apgūt valodu no pašiem pamatiem. Iemācīsies gan jaunus vārdus, gan pareizrakstību, kā arī aplikācija pārbaudīs, cik pareizi proti izrunāt frāzes vai vārdus, kurus esi paspējis jau iemācīties.

 

Šīs ir aplikācijas, kas ikdienā man palīdz man attīstīties, atgūt motivāciju, sekot līdzi saviem sasniegumiem vai palielināt darba produktivitāti, taču es ticu, ka tādu aplikāciju ir vēl neskaitāmi daudz. Ja esi nonācis pie vēl kāda lieliska atklājuma, kuru neesmu minējusi šajā rakstā, droši vari dalīties ar to komentāros!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *