#30DienasPozitīvisma

Rakņājoties savos diplomu, sertifikātu un pateicības rakstu kalnos, atradu kādu pateicību par brīvprātīgo darbu sporta spēlēs bērniem ar invaliditāti un kustības traucējumiem.  Mani pārņēma negaidīts emociju virpulis, atceroties, cik smags man likās šis darbs jeb cik grūti man bija nesākt raudāt un žēlot cilvēkus, ja uz tavu punktu atnāk akla meitene, puisis invalīdu ratiņos vai bērns ar cita veida invaliditāti un kustību traucējumiem. Atcerējos, cik ļoti sirds lūza žēlumā un kāds gandarījums bija pēc paveiktā darba, kad biji daļa no komandas, kas šādiem cilvēkiem atgādināja, ka par spīti visam, arī ar invaliditāti un kustību traucējumiem vari gūt sportošanas prieku.

Kopš šīs manas dalības sporta pasākumā, kā brīvprātīgajai, ir pagājuši 3 gadi. 3 gadi, kuru laikā jau biju piemirsusi visas svarīgās atziņas un domu vēsmas, ko šāds pasākums bija man sniedzies. Toreiz es teicu, ka nekad neaizmirsīšu, cik ļoti man ir paveicies, cik ļoti daudz pozitīvā ir manā dzīvē, taču realitātē 2018. gadu jau sāku ar negācijas vēsmām un sevis žēlošanu.

Ir viegli aizmirst pozitīvo un jauko, ja mediji ir pārpludināti ar negatīvisma pilnām ziņām. Turklāt, nereti arī apkārtējo cilvēku nomāktība un sliktais garastāvoklis var netieši ietekmēt to kā tu jūties par citiem vai pats par sevi. Personīgi es izjūtu pozitīvisma trūkumu savā ikdienā un mana intuīcija saka, ka neesmu tāda viena.

Tā nu es nonācu pie idejas izaicināt sevi un arī jūs, 30 dienas izcelt pozitīvo. Katru dienu dalīties savos sociālos medijus ar  pozitīvajām lietām, kas ir notikušas ar jums, vai ko esat darījuši citiem. Kaut vai uzdāvināt konfekti garām gājējam, pateikt mīļus vārdus saviem tuvākajiem vai novērtēt to, ka kāds jums ir pieklājīgi atvēris durvis.

Turpmākās 30 dienas, savā Instagrama profilā un facebook leina.lv lapā es dalīšos ar šīm bildēm, lietojot tēmturi #30DienasPozitīvisma un aicinu jūs darīt to pašu. Bet kādus iespaidus rada šāda veida nodarbe, pastāstīšu jums pēc mēneša! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *